Najciekawsze wydarzenie w branży maszyn roboczych w Polsce w tym roku – pokazy i testy maszyn oraz zawody Polskiej Ligi Operatorów. Tu trzeba być!

Co? Gdzie? Kiedy?
eRobocze SHOW odbędzie się 3 października 2020 r. na Lotnisku Krzywa koło Legnicy w godzinach 9.00-17.00. To wyjątkowe wydarzenie znane już jest w branży i cieszy się zawsze dużym zainteresowaniem. Udział w imprezie biorą profesjonaliści – użytkownicy maszyn roboczych, właściciele firm, a także wszyscy najwięksi dystrybutorzy sprzętu budowlanego i roboczego w Polsce.
Impreza odbywa się cyklicznie, dwa razy w roku, w różnych częściach Polski. Byliśmy już we Włocławku, Dąbrowie Górniczej, Przasnyszu, Sosnowcu, Turku i Grodzisku Mazowieckim. Dzięki ciągłym zmianom położenia eRobocze SHOW możemy dotrzeć do operatorów w różnych regionach kraju – to maszyny przyjadą do Was, a nie odwrotnie!

Testuj maszyny!
Główną atrakcją wydarzenia są oczywiście testy maszyn. To unikalna szansa na zobaczenie możliwości najnowszych modeli znanych marek i wypróbowanie ich samemu na specjalnie wyznaczonych placach manewrowych. Wszystko oczywiście z komentarzem i wskazówkami ze strony dystrybutorów maszyn.

Pokazy eRobocze Arena
Podczas eRobocze SHOW odbywają się pokazy maszyn – maszyny prezentowane są w ruchu, w swoim naturalnym środowisku pracy na specjalnie wyznaczonej eRobocze Arenie. Dzięki temu przedsiębiorcy i operatorzy mogą przed zakupem w praktyce porównać maszyny i sprzęt wielu marek dostępnych na jednej powierzchni wystawienniczej. Na Lotnisku Krzywa pojawią się demo operatorzy z całego świata, którzy pokazują nie tylko możliwości maszyny, ale prezentują też swoje operatorskie umiejętności.

Premiery maszyn
Czołowi producenci często wybierają właśnie eRobocze SHOW na premierę swoich nowych produktów. Tak też będzie tym razem – swoje premiery będą miały aż trzy maszyny: koparko-ładowarka CAT, seria 5 minikoparek Kubota oraz minikoparka Liugong

Zawody operatorów i konkursy
By podkręcić emocje, wraz z każdym eRobocze SHOW organizujemy zawody z cyklu Polskiej Ligi Operatorów, które są kontynuacją znanych zawodów Big Bau Masters. Nad konkurencjami w kategoriach na koparce, koparko-ładowarce i ładowarce od etapu planowania do ogłoszenia wyników czuwa Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR.
Ale to nie wszystkie atrakcje dla „ludzi za sterami”! Poza Polską Ligą Operatorów, na każdym eRobocze SHOW odbywają się inne, dodatkowe konkursy. Tym razem będą to: Mistrzowski Chwyt oraz Cat Challenge. Wielu wystawców przewiduje też dodatkowe atrakcje, przez co dzień spędzony wśród maszyn nigdy się nie dłuży!

Strefa dzieci
Na eRobocze SHOW wszyscy są mile widziani. Czy to doświadczony operator, czy jego rodzina – wszyscy znajdą tu coś dla siebie. Dla najmłodszych zawsze organizowana jest specjalna Strefa dzieci, z animatorami prowadzącymi różne gry i zabawy. To doskonała okazja, by np. tata, pracujący na koparce, mógł pokazać dzieciom na czym polega jego praca i opowiedzieć o maszynach prezentowanych na pokazach. Z pewnością ciekawie spędzą czas amatorzy nowoczesnych technologii użytkowych, a także przedsiębiorcy szukający nowych maszyn dla swoich firm.

Wstęp bezpłatny. Na testy, zawody i konkursy obowiązują zapisy. Formularz do zapisów będzie dostępny na stronie eRobocze.pl już wkrótce.
Wstęp bezpłatny. Na testy, zawody i konkursy obowiązują zapisy. Formularz do zapisów będzie dostępny na stronie http://erobocze.pl/ już wkrótce.

Więcej informacji: http://erobocze.pl/

Organizatorem eRobocze SHOW jest wydawnictwo http://lasmedia.pl/ – wydawca portalu eRobocze.pl, magazynu Robocze NEWS oraz lider mediów leśnych (GAZETA LEŚNA, firmylesne.pl, Forest SHOW). Współorganizatorem jest Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR.